Наші сервера Мапа Онлайн IP-адрес Дії
Шкідник недоадмін mashina, asd, leshkazorred, tron
MadSkillz

Користувач


Рейтинг: 18


Повідомлень: 3


Дякую: 3

Нема нічого вічного, і сs 1.6 в тому числі. Все менше залишається серверів, щотижня зникають з онлайну постійні гравці, а нових приходить дуже мало. І з них залишається ще менше через деяких недоадмінів. Справжній шкідник сервера - mashina (asd, leshkazorred, tron, ще купа його ніків). Щоразу коли його вбивають на його думку слабші гравці він спамить в чат "suka, lox , pidor, poc ubil" і тому подібне. Якщо той же гравець вб'є його знову в хід йдуть кіки з причиною "не кемперить, '4ini inet". При чому кік "за кемперство він часто використовує в перших 40 

сек раунду .

По правилах, якщо гравець заважає iгровому процесу застосовується 

попередження, потім slap, slay, kick, ban.

Таке враження, що там сидить ображена дитина, яку часто принижують однолітки. Тіп просто обзиває і кікає гравців за те що вони його вбивають. При чому, наголошую , це не боти з розкруток, а повністю собі нормальні регулярні відвідувач серверу. Буває декілька кіків за раунд, якщо цей недоадмін не в настрої.

Також серйозним порушеннням важливого правила є самовільний перехід за більш сильну команду, що впливає на баланс гри. За таке на інших серверах знімали права. Адмін mashina регулярно переходить за сильнішу команду, в якій йому грати комфортніше, декілька разів за 1 карту навіть. Так як скіл в нього високий і багато привілеїв (молотов і т.п) це дуже сильно псує баланс грати стає неможливо і гравці просто виходять з сервера 

Всі звинувачення які я тут висуваю це мої спостереження за ним, я граю не так часто і впевнений, що ситуація набагато гірша. Якщо потрібно, можу надати докази у вигляді демок, я їх назберігав достатню кількість, але фактично треба було зберегти біля сотні щоб зафіксувати весь той цирк, котрий ця особина витворяє . 

Мої слова можуть підтвердити багато постійних гравців. 

Ставте плюси в коментарі кому теж не начхати на дружню атмосферу на нашому сервері. 

 

Прошу позбавити даного гравця адміністраторських прав. Попереджень думаю було вже більше ніж достатньо, і ситуація не змінилася зовсім.

Подякували: Элена, CLOUZY1, Yazuchnuk
Элена

♥ Міледі ♥


Рейтинг: 43


Повідомлень: 3


Вподобайок: 8

+++

Обиженный любитель поныть в чате.

Буквально позавчера кикнул с сервера Stone Face'a из-за того, что тот его убил))

Сколько бы ники не менял, но его неадекватное поведение его выдаёт.

Подякували: MadSkillz, Stone Face, CLOUZY1, Yazuchnuk
Stone Face

Користувач


Рейтинг: 2


Повідомлень: 2


Вподобайок: 0

Элена писал:

+++

Обиженный любитель поныть в чате.

Буквально позавчера кикнул с сервера Stone Face'a из-за того, что тот его убил))

Сколько бы ники не менял, но его неадекватное поведение его выдаёт.

<3

 

CLOUZY1

Користувач


Рейтинг: 17


Повідомлень: 17


Вподобайок: 0

MadSkillz писал:

Нема нічого вічного, і сs 1.6 в тому числі. Все менше залишається серверів, щотижня зникають з онлайну постійні гравці, а нових приходить дуже мало. І з них залишається ще менше через деяких недоадмінів. Справжній шкідник сервера - mashina (asd, leshkazorred, tron, ще купа його ніків). Щоразу коли його вбивають на його думку слабші гравці він спамить в чат "suka, lox , pidor, poc ubil" і тому подібне. Якщо той же гравець вб'є його знову в хід йдуть кіки з причиною "не кемперить, '4ini inet". При чому кік "за кемперство він часто використовує в перших 40 

сек раунду .

По правилах, якщо гравець заважає iгровому процесу застосовується 

попередження, потім slap, slay, kick, ban.

Таке враження, що там сидить ображена дитина, яку часто принижують однолітки. Тіп просто обзиває і кікає гравців за те що вони його вбивають. При чому, наголошую , це не боти з розкруток, а повністю собі нормальні регулярні відвідувач серверу. Буває декілька кіків за раунд, якщо цей недоадмін не в настрої.

Також серйозним порушеннням важливого правила є самовільний перехід за більш сильну команду, що впливає на баланс гри. За таке на інших серверах знімали права. Адмін mashina регулярно переходить за сильнішу команду, в якій йому грати комфортніше, декілька разів за 1 карту навіть. Так як скіл в нього високий і багато привілеїв (молотов і т.п) це дуже сильно псує баланс грати стає неможливо і гравці просто виходять з сервера 

Всі звинувачення які я тут висуваю це мої спостереження за ним, я граю не так часто і впевнений, що ситуація набагато гірша. Якщо потрібно, можу надати докази у вигляді демок, я їх назберігав достатню кількість, але фактично треба було зберегти біля сотні щоб зафіксувати весь той цирк, котрий ця особина витворяє . 

Мої слова можуть підтвердити багато постійних гравців. 

Ставте плюси в коментарі кому теж не начхати на дружню атмосферу на нашому сервері. 

 

Прошу позбавити даного гравця адміністраторських прав. Попереджень думаю було вже більше ніж достатньо, і ситуація не змінилася зовсім.

предуприждение максимум а толку с етого 0) пиши не пиши нихуя не поменяется

скинь сиси

Користувач


Рейтинг: 1


Повідомлень: 1


Вподобайок: 0

CLOUZY1 писал:
MadSkillz писал:

Нема нічого вічного, і сs 1.6 в тому числі. Все менше залишається серверів, щотижня зникають з онлайну постійні гравці, а нових приходить дуже мало. І з них залишається ще менше через деяких недоадмінів. Справжній шкідник сервера - mashina (asd, leshkazorred, tron, ще купа його ніків). Щоразу коли його вбивають на його думку слабші гравці він спамить в чат "suka, lox , pidor, poc ubil" і тому подібне. Якщо той же гравець вб'є його знову в хід йдуть кіки з причиною "не кемперить, '4ini inet". При чому кік "за кемперство він часто використовує в перших 40 

сек раунду .

По правилах, якщо гравець заважає iгровому процесу застосовується 

попередження, потім slap, slay, kick, ban.

Таке враження, що там сидить ображена дитина, яку часто принижують однолітки. Тіп просто обзиває і кікає гравців за те що вони його вбивають. При чому, наголошую , це не боти з розкруток, а повністю собі нормальні регулярні відвідувач серверу. Буває декілька кіків за раунд, якщо цей недоадмін не в настрої.

Також серйозним порушеннням важливого правила є самовільний перехід за більш сильну команду, що впливає на баланс гри. За таке на інших серверах знімали права. Адмін mashina регулярно переходить за сильнішу команду, в якій йому грати комфортніше, декілька разів за 1 карту навіть. Так як скіл в нього високий і багато привілеїв (молотов і т.п) це дуже сильно псує баланс грати стає неможливо і гравці просто виходять з сервера 

Всі звинувачення які я тут висуваю це мої спостереження за ним, я граю не так часто і впевнений, що ситуація набагато гірша. Якщо потрібно, можу надати докази у вигляді демок, я їх назберігав достатню кількість, але фактично треба було зберегти біля сотні щоб зафіксувати весь той цирк, котрий ця особина витворяє . 

Мої слова можуть підтвердити багато постійних гравців. 

Ставте плюси в коментарі кому теж не начхати на дружню атмосферу на нашому сервері. 

 

Прошу позбавити даного гравця адміністраторських прав. Попереджень думаю було вже більше ніж достатньо, і ситуація не змінилася зовсім.

предуприждение максимум а толку с етого 0) пиши не пиши нихуя не поменяется

гл админ сейчас в отпуске будет 11 напиши ему это в личное думаю решим проблему эту 

 

CLOUZY1

Користувач


Рейтинг: 17


Повідомлень: 17


Вподобайок: 0

скинь сиси писал:
CLOUZY1 писал:
MadSkillz писал:

Нема нічого вічного, і сs 1.6 в тому числі. Все менше залишається серверів, щотижня зникають з онлайну постійні гравці, а нових приходить дуже мало. І з них залишається ще менше через деяких недоадмінів. Справжній шкідник сервера - mashina (asd, leshkazorred, tron, ще купа його ніків). Щоразу коли його вбивають на його думку слабші гравці він спамить в чат "suka, lox , pidor, poc ubil" і тому подібне. Якщо той же гравець вб'є його знову в хід йдуть кіки з причиною "не кемперить, '4ini inet". При чому кік "за кемперство він часто використовує в перших 40 

сек раунду .

По правилах, якщо гравець заважає iгровому процесу застосовується 

попередження, потім slap, slay, kick, ban.

Таке враження, що там сидить ображена дитина, яку часто принижують однолітки. Тіп просто обзиває і кікає гравців за те що вони його вбивають. При чому, наголошую , це не боти з розкруток, а повністю собі нормальні регулярні відвідувач серверу. Буває декілька кіків за раунд, якщо цей недоадмін не в настрої.

Також серйозним порушеннням важливого правила є самовільний перехід за більш сильну команду, що впливає на баланс гри. За таке на інших серверах знімали права. Адмін mashina регулярно переходить за сильнішу команду, в якій йому грати комфортніше, декілька разів за 1 карту навіть. Так як скіл в нього високий і багато привілеїв (молотов і т.п) це дуже сильно псує баланс грати стає неможливо і гравці просто виходять з сервера 

Всі звинувачення які я тут висуваю це мої спостереження за ним, я граю не так часто і впевнений, що ситуація набагато гірша. Якщо потрібно, можу надати докази у вигляді демок, я їх назберігав достатню кількість, але фактично треба було зберегти біля сотні щоб зафіксувати весь той цирк, котрий ця особина витворяє . 

Мої слова можуть підтвердити багато постійних гравців. 

Ставте плюси в коментарі кому теж не начхати на дружню атмосферу на нашому сервері. 

 

Прошу позбавити даного гравця адміністраторських прав. Попереджень думаю було вже більше ніж достатньо, і ситуація не змінилася зовсім.

предуприждение максимум а толку с етого 0) пиши не пиши нихуя не поменяется

гл админ сейчас в отпуске будет 11 напиши ему это в личное думаю решим проблему эту 

та то до пизды

 

Yazuchnuk

Користувач


Рейтинг: 1


Повідомлень: 1


Вподобайок: 0

гл админ сейчас в отпуске будет 11 напиши ему это в личное думаю решим проблему эту 

та то до пизды

 

Та головний тільки бабки рахує, ще з жодного адміна за самі люті зашквари непозбавили адмінки. Все гроші, гроші, вони ж заплатили, то ви прості гравці страждайте, йому гроші важливіше поки онлайн хоч якийсь є.

Авторизація
Безкоштовний VIP за реєстрацію
Останнє на форумі

Шкідник недоадмін mashina, asd, leshkazorred, tron

Дата: 3 час. назад

Автор: Yazuchnuk

Февраль

Дата: 20 июня 2026 г, 07:28

Автор: Руля шостка

Демо / скриншоты по просьбе админов/игроков

Дата: 14 июня 2026 г, 21:14

Автор: tyou

Привілеї "V.I.P" дівчатам безкоштовно!

Дата: 13 июня 2026 г, 17:33

Автор: Varnava0707

Немного моментов #1

Дата: 30 мая 2026 г, 17:08

Автор: awp_loWER