Наші сервера Мапа Онлайн IP-адрес Дії

Наступним чином, далі – "Про персональні дані" (зі змінами та доповненнями) я, вільно, своєю волею та в своєму інтересі, даю свою згоду Адміністрації сайту (далі – "Сайт", адреса: https://gam1ngcs.com/) на обробку моїх персональних даних, зазначених під час реєстрації шляхом заповнення веб-форми на сайті gam1ngcs.com, яка надсилається (заповнена) з використанням Сайту.

Під персональними даними я розумію будь-яку інформацію, що стосується мене як Суб’єкта Персональних Даних, включно з моїм прізвищем, ім'ям, по батькові, адресою, освітою, професією, контактними даними (телефон, електронна пошта, поштова адреса), фотографіями, та іншою інформацією. Під обробкою персональних даних я розумію збір, систематизацію, накопичення, уточнення, оновлення, зміну, використання, розповсюдження, передачу, в тому числі транскордонну, анонімізацію, блокування, знищення, безстрокове зберігання, та будь-які інші дії (операції) з персональними даними.

Обробка персональних даних Суб'єкта Персональних Даних здійснюється виключно з метою реєстрації Суб'єкта Персональних Даних у базі даних сайту з подальшим направленням Суб'єкту Персональних Даних поштових повідомлень і SMS-сповіщень, в тому числі рекламного змісту, від сайту, його афілійованих осіб і/або субпідрядників, інформаційних та новинних розсилок та іншої інформації рекламно-новинного змісту.

Дата надання згоди на обробку персональних даних Суб'єкта Персональних Даних є дата відправки реєстраційної веб-форми з Сайту.

Обробка персональних даних Суб'єкта Персональних Даних може здійснюватися з використанням засобів автоматизації і/або без використання засобів автоматизації відповідно до чинного законодавства та внутрішніми положеннями Сайту.

Сайт приймає необхідні правові, організаційні та технічні заходи або забезпечує їх прийняття для захисту персональних даних від неправомірного або випадкового доступу до них, знищення, зміни, блокування, копіювання, надання, розповсюдження персональних даних, а також від інших неправомірних дій стосовно персональних даних, а також бере на себе зобов'язання зберігання конфіденційності персональних даних Суб'єкта Персональних Даних. Сайт має право залучати для обробки персональних даних Суб'єкта Персональних Даних субпідрядників, а також має право передавати персональні дані для обробки своїм афілійованим особам, забезпечуючи при цьому прийняття такими субпідрядниками і афілійованими особами відповідних зобов'язань у частині конфіденційності персональних даних.

Прочитати про існуючу Політику конфіденційності можна, зайшовши на сторінку за https://gam1ngcs.com/privacy-policy

Я ознайомлений(а), що:

  • ця згода на обробку моїх персональних даних, зазначених при реєстрації на Сайті, надсиланих (заповнених) з використанням Сайту, діє протягом 20 (двадцяти) років з моменту реєстрації на Сайті;
  • згода може бути відкликана мною на підставі заяви у довільній формі;
  • надання персональних даних третіх осіб без їх згоди тягне відповідальність згідно з чинним законодавством.
Авторизація
Безкоштовний VIP за реєстрацію
Зараз онлайн
Авторизованных пользователей нет