Наші сервера Мапа Онлайн IP-адрес Дії

Оригінальна версія Counter-Strike 1.6 від нашого проекту gam1ngcs.com. Поновлений клієнт GS Client версії КС 1.6 2023 року. Завантажити кс 1.6 бесплатно без вірусів можна з нашого сайту. Удосконалена версія ігри обновленний конфіг на точну стрільбу і крутий зажим. 

Стабільний геймплей
Counter-Strike 1.6 GSClient - повністю класичне та чисте складання гри. Розробники не стали додавати жодного додаткового контенту. Як візуальні зміни немає нічого. Натомість внутрішньо шутер сильно перетворився.
Як відомо, патч виправляє основні баги. Офіційний розробник не поновлює гру вже кілька років. Тому вся відповідальність лягає на руки спільноти. Досвідчені люди витратили багато часу та прибрали всі помилки. Завдяки цьому шутер став набагато стабільнішим працювати, а кількість помилок знизилася до мінімальної.
Клієнт запускається навіть у старих ПК. Технічні вимоги гри залишилися незмінними, а можливо через оптимізацію, і зовсім знизилися. Тому насолодитися геймплеєм зможе навіть власник слабкого ноутбука. На вашому залізі має бути щонайменше Windows XP або вище.

Steam та Non-Steam
Запустити КС 1.6 GSClient можна як піратську версію, так і ліцензійну через Стім. Для першого варіанта вам достатньо завантажити гру та відкрити її. У другому випадку потрібно мати куплену CS на своєму обліковому записі і запустити Steam. У лаунчері все стабільно працюватиме, а інші люди бачитимуть, у що ви граєте.
Звісно, ​​краще грати на купленій версії. Однак, це зовсім не обов'язково. Адже у новому патчі розробники зробили покращену генерацію SteamID. Тепер ваш конфіг, прогрес на серверах та інша інформація надійно захищена. Код надається вашому комп'ютеру. Тому, якщо ви спробуєте запустити гру на іншому залозі, це буде абсолютно інший конфіг. Відповідно блокування знімається дуже важко. Добре, що у геймерів просто не буде можливості її поставити.

HD моделі зброї та гравців.
Можливість встановити свій Аватар.
Стабільна робота на старих комп'ютерах.
Захист від вірусів та читів.
Вбудований Античит клієнта.
Сотні робочих серверів.
Остання версія гри.
Відсутність вильотів та багів.
Запуск у режимі Steam.
Дублюється колір чату в консоль.

Скачати кс 1.6

Авторизація
Безкоштовний VIP за реєстрацію